O nas

Aura działa z powodzeniem na rynku usług meblarskich już od roku 1999 i stale rozwija się podążając za najnowszymi trendami oraz technologiami. Kochamy łączyć różne materiały oraz kolory w niekonwencjonalny sposób. Dzięki profesjonalnemu podejściu do do procesu projektowania mebli będziecie mogli Państwo przez długie lata cieszyć się modnym stylem zbudowanych aranżacji.

Co więcej - zastosowanie akcesoriów najlepszych światowych producentów przełoży się na wieloletnie bezawaryjne działania wszystkich wdrożonych przez nas systemów meblowych. Możemy pochwalić się tworzeniem projektów autorskich, co zagwarantuje oryginalność oraz niepowtarzalność Państwa mebli. Zarówno meble kuchenne, meble łazienkowe jak i meble biurowe wykonujemy ściśle wedle preferencji Klienta. Przed zakupem usługi, na Państwa życzenie dokonamy bezpłatnego pomiaru pomieszczenia. Kolejnym krokiem w naszej współpracy będzie wykonanie bezpłatnego projektu aranżacji Państwa przestrzeni. Mogą Państwo polegać na nas, naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wykształceniu w kierunku aranżacji wnętrz, wyczucia kolorów, a nawet architektury krajobrazu (tzn. projektowania ogrodów). Zawsze chętnie doradzimy jaki styl mebli wybrać, jaką kolorystykę zastosować, na jakie systemy oraz technologię warto się zdecydować. Naszą ofertę dobieramy zawsze do wymagań, gustów oraz możliwości finansowych Klientów. Dojeżdżamy do Klientów w Krakowie i okolicach. Usług dokonujemy także w dalej położonych miejscowościach.

Jesteśmy bardzo elastyczni - potrafmy dostosować się do Państwa potrzeb. Zapraszamy do wizyty w naszym salonie firmowym mieszczącym się pod adresem: Firma usługowa „Aura" Osiedle Albertyńskie 37a 31-855 Kraków. Przy filiżance dobrej kawy ukażemy Państwu bogatą ofertę, doradzimy w wyborze odpowiedniego wzornictwa oraz dokonamy wyceny usługi. Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu także próbki elementów wykończeniowych oraz katalogi światowych producentów ukazujące przykłady aranżacji z wykorzystaniem ich produktów.
Możemy zapewnić Państwa, iż potrafimy połączyć dobry styl, nowoczesne wzornictwo, świetną jakość z bardzo konkurencyjnymi cenami. Zasada ta obejmuje zarówno meble kuchenne, łazienkowe jak i wszelkiego typu rozwiązania do sypialni i pokojów dziennych. Decydując się na zakup mebli wykonanych ściśle pod wymagania Klienta możecie Państwo być pewni, że każda - nawet najmniejsza przestrzeń Waszej kuchni, pokoju, sypialni czy też łazienki zostanie optymalnie wykorzystana. Jest to ważne z punktu widzenia ergonomii codziennego użytkowania. Optymalnie wykorzystanie przestrzeni pomaga także w utrzymaniu porządku oraz czystości w pomieszczeniach. Coraz droższe ceny nieruchomości skłaniają wielu z nas do zakupu mniejszych mieszkań. Podążając za potrzebami dzisiejszych czasów oferujemy naszym Klientom najnowsze rozwiązania designerskie oraz techniczne pozwalające wykorzystać każdy centymetr ważnej dla Państwa przestrzeni. Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa oferujemy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

W koszyku naszych usług znaleźć można także usługi modyfikacji wcześniej wykonanych przez nas aranżacji. Usługa ta powstała z myślą o zmieniających się dynamicznie wymaganiach naszych Klientów. Dzięki wieloletniej działalności możemy pochwalić się bogatym portfolio zadowolonych Klientów. Mamy nadzieję, że Państwo również dołączą do Ich grupy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dniach od poniedziałku do soboty pod adresem:

Kraków, Osiedle Albertyńskie 37a
Zapraszamy także do kontaktu pod poniższymi numerami telefonu:

(012) 292 - 30 - 63
501 - 737 - 227